Про нас


З 2007 року ми робимо велику справу, яка нас надихає та примушує кожен ранок починати з улюбленого діла – приготування піци для Вас. Маємо «солідний» вік для піцерії в нашій країні, тож дякуємо Вам, шановні гості, що обираєте нас та повертаєтесь знов і знов.

Піцу готуємо на тісті середньої товщини з найсвіжіших продуктів високої якості. Сир у піці – ключовий інгредієнт. Ми використовуємо справжню моцарелу від українських постачальників.

Служба доставки піцерії "Піца Тайм" готова до виїзду з 10:00 до 23:00, 7 днів на тиждень. Завдяки миттєвій доставці Ви зможете смакувати стравами, що не встигли охолонути, в зручному для себе місці та насолоджуватись найкращою піцою незалежно від часу та погоди.

Навіщо витрачати свій дорогоцінний час на приготування, коли можна за допомогою одного дзвінка замовити апетитний і недорогий обід або вечерю, а також накрити розкішний стіл для гостей? Чекаємо на Ваші дзвінки, наша служба доставки піци вже прогріває мотор. Замовити піцу по телефону дуже зручно-якщо хочете, ми Вам зателефонуємо! Доставимо безкоштовно замовлення від 400 грн. Доставка піци в Василькові- смачно і зручно!

Кажуть, ласувати смачненьким - звичка успішних людей.

Незабутній смак нашої піци зробить Ваш день позитивним і продуктивним